MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Záclony a závesy do detskej izby

Deťom radi doprajeme všetko. Aj ich izby sú ich malým kráľovstvom. Radi im izbičku zariadime do posledného detailu a závesy a záclony sú jedným z tých detailov.

V ponuke sú záclony do detskej izby s detskými motívmi, či už sú to kvetinky alebo motýliky, alebo sú výnimočné farbou, akou je jemne ružová pre dievčatá. Pre chlapcov by sme skôr odporučili záclonu bielu alebo krémovú, pretože modrá záclona môže pôsobiť smutno a chladne. Ak je záclona inej farby ako biela či béžova, musíme si uvedomiť, že zmení svetlo vchádzajúce do miestnosti. Niekomu to nevadí, ale niekomu zase áno. Je len dôležité si to pri výbere uvedomiť. Všeobecne radšej odporúčame farbu vniesť do izby pomocou závesových textílii. Tých je na trhu a v našej ponuke neúrekom. Pásiky, balóniky, kvetinky, niekedy už aj závesy s obľúbenými postavičkami. V našej ponuke máme prevažne katalógy, ktoré ponúkajú kompletnú kombináciu tapiet, záclonovín a závesovín do detskej izby, prípadne textílii na vankúšiky či hniezda a iné dekorácie, ktoré si môžete do detskej izby priať.