KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Záclony a závesy do detskej izby

Deťom radi doprajeme všetko. Aj ich izby sú ich malým kráľovstvom. Radi im izbičku zariadime do posledného detailu a závesy a záclony sú jedným z tých detailov.

V ponuke sú záclony do detskej izby s detskými motívmi, či už sú to kvetinky alebo motýliky, alebo sú výnimočné farbou, akou je jemne ružová pre dievčatá. Pre chlapcov by sme skôr odporučili záclonu bielu alebo krémovú, pretože modrá záclona môže pôsobiť smutno a chladne. Ak je záclona inej farby ako biela či béžova, musíme si uvedomiť, že zmení svetlo vchádzajúce do miestnosti. Niekomu to nevadí, ale niekomu zase áno. Je len dôležité si to pri výbere uvedomiť. Všeobecne radšej odporúčame farbu vniesť do izby pomocou závesových textílii. Tých je na trhu a v našej ponuke neúrekom. Pásiky, balóniky, kvetinky, niekedy už aj závesy s obľúbenými postavičkami. V našej ponuke máme prevažne katalógy, ktoré ponúkajú kompletnú kombináciu tapiet, záclonovín a závesovín do detskej izby, prípadne textílii na vankúšiky či hniezda a iné dekorácie, ktoré si môžete do detskej izby priať.