MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Záclony a závesy podľa farby

Každý rok je vo svete bytových textílií „in“ iná farba. V roku 2016 to bola petrolejová  a jej rôzne odtiene od tých najsýtejších až po tie bledé s nádychom šedej. V roku 2017 sa o slovo hlásili farby pastelové až prírodne. Ako sme mali možnosť vidieť na najdôležitejšej výstave textílii v Paríži, na Paris Deco Off, mnoho firiem stavilo na jemne tóny. Pierre Frey má celú kolekcie nazvanú Natecru a tá je plná rôznych štruktúr a materiálov výhradne v béžových tónoch a farbách. Alhambra stavila tiež na prírodné farby po niekoľkých kolekciách plných sýtych farieb ako sú ružová, zelená, azúrovo modrá, fialová a mnohé ďalšie a trafili tým do čierneho. Látky sú pekné, prírodné, farby sú pastelové a krásne spolu ladia.

V roku 2018 sa o slovo hlási zelená - emeraldová a sýta ružová, tzv. fuchsia.

Na Slovensku vo všeobecnosti v posledných rokoch letia závesy a záclony prírodných farieb. Tónom hnedej a béžovej dôverujú Slováci najviac. Je to však prirodzené, pretože záves v prírodných farbách nevyjde z módy a je nadčasový.