Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Záclony a závesy podľa miestnosti

Každá miestnosť si vyžaduje niečo iné alebo aj to isté. Záleží na priestore okolo okien aj na veľkosti celej izby, na štýle zariadenia. Nám v Ambiente sa páči, ak sa celým bytom, či domom tiahne jeden nápad, typ závesu, napríklad ľanový alebo farba - prírodné tóny, prípadne máte v celom dome ten istý záves aj záclonu a dom tak pôsobí ako ucelený celok. Čo sa však hodí do spálne, nemusí sa hodiť do obývačky. Všade ale existuje riešenie.

Ak sa vám páči mať všade ten istý záves, ale v spálni by ste chceli mať tmu, existujú podšívky, ktorými tento efekt dosiahnete a nemusíte meniť záves v spálni. Jednoducho ho podšijete.

Do kuchyne sa hodia technickejšie riešenia, ako sú napríklad rímske rolety. Aj na ne môžete použiť látku, ktorú ste už zvolili na záves do iných izieb. Ak sa vám páči mať každú izbu zariadenú inak, je to len a len na vás. Proti gustu žiaden dišputát :). Ušijeme všetko.