MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Záclony a závesy podľa miestnosti

Každá miestnosť si vyžaduje niečo iné alebo aj to isté. Záleží na priestore okolo okien aj na veľkosti celej izby, na štýle zariadenia. Nám v Ambiente sa páči, ak sa celým bytom, či domom tiahne jeden nápad, typ závesu, napríklad ľanový alebo farba - prírodné tóny, prípadne máte v celom dome ten istý záves aj záclonu a dom tak pôsobí ako ucelený celok. Čo sa však hodí do spálne, nemusí sa hodiť do obývačky. Všade ale existuje riešenie.

Ak sa vám páči mať všade ten istý záves, ale v spálni by ste chceli mať tmu, existujú podšívky, ktorými tento efekt dosiahnete a nemusíte meniť záves v spálni. Jednoducho ho podšijete.

Do kuchyne sa hodia technickejšie riešenia, ako sú napríklad rímske rolety. Aj na ne môžete použiť látku, ktorú ste už zvolili na záves do iných izieb. Ak sa vám páči mať každú izbu zariadenú inak, je to len a len na vás. Proti gustu žiaden dišputát :). Ušijeme všetko.