MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Záclony a závesy podľa typu

Záclony sú klasika, hodia sa všade, ale už nie tie krátke po radiátor či parapet, ale krásne dlhé, ktoré dodajú vášmu domovu eleganciu a šmrnc. Aby záclony neboli samé, treba k nim vybrať aj záves. Látok je nespočetné množstvo. Buď sú hladké, bez vzoru, alebo vzorované s kvetmi, ornamentami, prípadne s geometrickými vzormi. Môžete si vybrať materiál, farbu, lesk či mat. Dôležitá je aj priepustnosť svetla.

Pri záclonách hovoríme o voalových, priehľadných a o hustejších, cez ktoré síce svetlo prechádza, ale už nie je možné vidieť von či dnu. Záclona tak plní dvojakú funkciu - je to akýsi "záclonozáves". Podľa nás je najkrajšou kombináciou záclona priehľadná a záves dekoračný, pritom ale funkčný. Taký, ktorý sa dá zatiahnuť a vybrať sa dá z rôznych štruktúr, vzorov, materiálov, luxusných či moderných alebo záves zatemňujúci, najčastešie využívaný v spálňach, tzv. dimout alebo blackout.