MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Záclony a závesy

Textílie tvoria azda najdôležitejšiu formu interiérových doplnkov. V priestore dokážu urobiť ozajstné divy, ich použitie v interiéri vysoko odporúčame. Zabezpečte však, aby boli dostatočne viditeľné, a tak naplno ukázali svoju krásu.

Jedným z najlepších spôsobov, ako zakomponovať textílie do zariadenia domácnosti, sú záclony a závesy. Priestor zútulnia a zaujímavé vzory jej dodajú štipku drámy. Záclony a závesy vyberajte dôsledne, pretože vďaka ich umiestneniu, často aj na celej stene, sa stanú jednou z dominánt priestoru. Pri vkročení do miestnosti si práve preto tieto okenné dekorácie všimnete ako prvé.

Závesy a záclony však v interiéri neplnia len funkciu doplnku, ale aj zaujímavej formy tieniacich systémov. Navyše nimi do priestoru prinesiete farebnosť, ktorou mu dodáte štýl a jedinečnú atmosféru. Okrem záclon a závesov môžete ako tienidlá použiť aj rímske rolety, japonské panely či iné tieniace systémy, ktoré vám ponúkame.

Nechajte si pri výbere záclon a závesov poradiť od bytových dizajnérov, ktorí vám pomôžu aj pri ich úprave na mieru a dekorovaní priamo u vás doma.