Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Zoffany

Britský výrobca bytového textilu a tapiet Zoffany si vás získa. Z papierových, vinylových a vliesových tapiet si vyberie každý, kto dokáže oceniť noblesu produktov. Pri tvorbe tapiet sa dizajnéri nechali ovplyvniť najmä históriou, no nezabúdajú ani na moderné prvky súčasnosti a využitie moderných techník pri výrobe. Rovnako luxusne pôsobia aj záclony a závesy Zoffany. Na okne pôsobia ako menšie umelecké dielo. Sú ušité z kvalitných materiálov, ktoré sa v kombinácii s farbami a vzormi postarajú o jedinečný dojem z miestnosti. Vyberajte si z rozmanitých vzorov, ktoré zapasujú do každého druhu interiéru, vo obývačky, detskej izby i kancelárie.

Žiadne produkty značky Zoffany sa nenašli...